זכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ו - נכון ל:19.9.16

שלום רב,

• אם אושר לך מועד מיוחד עליך להשתתף בו, אם לא, יהיה המרצה רשאי לדווח ציון 0 .
• במידה ולא יפורסם תאריך מבחן בלוח ובמקום זאת תופיע המילה "בתאום" על התלמיד/ה בתואר בוגר האחריות ליצור קשר עם מרצה הקורס החל מתאריך 11/09/2016. (למעט קורס יסודות הסטטיסטיקה שנקבע ב 7.9.16 וקורס כימיה אורגנית שנקבע ל 8.9.16 )
• במידה והרשימה תעלה על 3 תלמידים יקבעו המועדים המיוחדים אחרי ה 10.9.15
• בתואר מוסמך יוכל התלמיד ליצור קשר כבר 10/08/2016

בברכה,

להלן רשימת התלמידים הזכאים למועד מיוחד סמסטר ב' תשע"ו על פי הפירוט הבא:

מספר קורס שם קורס מרצה זכאים תאריך בחינה
65125 אנדוקרינולוגיה של האדם פרופ מונסונגו-אורנ אפרת רים שחאדה
שהאבי נג'ווא
בתאום
65126 פסיכולוגיה התפתחותית ד"ר ש"י אדמוני תומר שטיינמץ
בת אל ציונית
שהאבי נג'ווא
אסאלה כבת
22.9.16
שעה 10:00
חדר 6
65128 תורת המזון ד"ר עליזה שטרק סגא כבהא
בתאום
65214 תזונת האדם פרופ' אורן תירוש הדס לרנר
אור רייפר
בר ענבל
שהאבי נג'ווא
קרן בן סימון
שחאדה רים

מבחן בע"פ
22.9.16 בשעה 9:30 בחדר הישיבות ליד מזכירות החוג של תזונה
הבחינה תהיה בחינה אישית בעל פה ותמשך כ 20 דקות
65323 תרגיל בדיאטטיקה ד"ר טלי סיני קבדה טדלה בתאום
65324 נוירואנדוקרינולוגיה של תזונת האדם פרופ' אורן פרוי רדהבי קסנש
קוזמין טניה
בתאום
65524 עקרונות הביוכימיה והביולוגיה של התא ד"ר שינברג אורן עריין גרייב בתאום
65531 פרקים בדיאטטיקה גב לילינג איריס רהאם נפאע בתאום
65537 צרפתית למתחילים גב' ורוניקה פרידמן יניב ברזילי בתאום
65644 חומרי-טבע מצמחים בתזונה ובבריאות האדם פרופ' זהרה יניב – בכרך יעל אלטשולר
רדהי קסנש
בתאום
65647 תזונה במעגל החיים ד"ר עליזה שטרק שהאבי נגיווא בתאום
65648 תזונת האדם - מיקרונוטריינטים ד"ר אנה אהרוניס סגא כבהא
גל גבריאל
מור זיו
סיואר גרא ( ביטלה 12.9.16 )
אימאן בשארה
בת אל ציונית
פוטלקו אלונה
שהאבי נג'ווא
בראאה עווידה
יעקבי רעמה
יארה סבייחת
בר ענבל
עלמה אפלבאום
דסקל אמה
דוד אפריאט
10.10.16 בשעה 9:30
בחדר המרצה
71014 מתמטיקה II ד"ר יבסי קוסמן שלמה ליאור
אביטל בן
חיים גרינברג
עוסוד אחלאם
תזזו סיון סנאיי
בתאום
71032 פיזיקה מורחב ב' ד"ר צבי קלברמן עואד אחלאם
מיקה בן צבי
4.9.16 שעה 9:00 אולם אריוביץ
71034 גנטיקה מולקולרית פרופ' אלון סמך
ד"ר אסף מוסקונה
צליל שץ
דל אגילה מילטון
אסיל עבד אל כרים
בתאום
71043 יסודות הסטטיסטיקה ד"ר דיצה בורשנטיין מעיין זילברמן
תמר אזדיאשווילי (סמסטר א' )
דגה אשגרו
אחלאם סרור
איתי קציר
אורון שי (סמסטר א)
אגרונוב אירנה
לימור לב
ליהי חמו
ערן להב
דנית טויטו
גרין פנינה
מויסם בשארה
אלעד שגב
גלעד אורן
ימית סיבק
רזיו סטפאן
מרעי קאדי
רימה דבאח
7.9.16
שעה 9:00
חדר 109
71044 ביולוגיה של הצמח פרופ' נעמי אורי אלחלאם עואד
ישי רעות
דיאלה קרואני
אחלאם סורר
איזהל סימברג (קול)
אדיאשווילי תמר
ישי רעות
בע"פ
20.9.16
שעה
9:00
71056 מיקרוביולוגיה כללית פרופ' אדוארד יורקביץ
ד"ר יעל הלמן
קאדי מרעי (ביטל 14.9)
אחלם סרור
מארק ליינקין
סיואר גרא
נדב וורצמן
טוביאס גדעון
עומרי חמזה
שהאבי נג'ווא
מירב הר אבן
סימון ג'ני
יארא סבייחאת ( ביטלה 18.9.16)
26/09/2017
שעה 10:00
חדר 109
71060 פיזיקה ד"ר צבי קלברמן נועה וולצ'וק
פריידמן אילנה
יארא סבייחאת
4.9.16
שעה 9:00 אולם אריוביץ
71067 כימיה אורגנית ב' ד"ר יצחק בילקיס עמית לוי
קאדי מרעי
דיאלה קרואני
שני זיו
תמר אדזיאשוילי
איתי קציר
מנצור מגן (ביטל הרשמה)
עומרי חמזה
ליאת קאוסוביץ
נידאא עודה
דימה פנאדקה
הדר חורש
8/9/16
שעה 9:00
חדר 2
71080 ביוכימיה ד"ר מרב פיכמן שני יונתן
וקנין שרות
רזון סטפאן
18.9.16
שעה 10:00
מעבדת כימיה 210
71083 מערכות מרעה טבעי ד"ר יוג'ין אונגר
ד"ר זלמן הנקין
ד"ר איריס שיינבאום
רחל שראל בתאום
71084 חקלאות ואיכות הסביבה פרופ' משה קול עדן יוסף בתאום
71091 גנטיקה וטיפוח של חיות משק פרופ' ליאור דוד מורן לבנון מתן בנדיקט בתאום
71184 הנדסה גנטית פרופ סיוון-לבבי ברטה,
פרופ זוסנק חנוך,
ד"ר עפרוני עידן
תהל וקסלר בתאום
71215 פרמנטציה בתעשייה הביו-פרמצפטית מר משה לנסברג נופר בר בתאום
71251 מבוא להיסטוריה ופילוסופיה מר שטיינברג איתי ליאור שלמה ( שייך לסמסטר א)
מנספלד ליאור
סיואר גרא
טויטו דנית
אור-ליכטנברג אליס
שהאבי נג'ווא
גלעד אורן ( שייך סמסטר א)

6.10.16 יום חמישי שעה 9:00 חדר 108
( מרצה מחליף איתי קופפר)
71339 ביולוגיה וייצור של צמחי תבלין ובושם פרופ' נתיב דודאי צליל שץ בתאום
71403 ביולוגיה של העץ ד"ר גרינצוויג ז'וזה,
פרופ סמך אלון,
ד"ר הרפז-סעד סמדר
תהל וקסלר
גלעד אורן
סימון ג'ני
בתאום
71413 מיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון ד"ר משה שמש ירדן ישראלי
לוגאין אגבאריה
בתאום
71427 מעבדה במיקרוביולוגיה וסניטציה של מזון מר אלעד לנדאו איתמר אסרף בתאום
71435 יחידות פעולה בטכנולוגיה והנדסת מזון ב' ד"ר עידו ברסלבסקי פבלוב אירנה
אגרביה לוג'און
בתאום
71441 מורפוגנזה וביולוגיה של ריבוי צמחים ד"ר אשד-וויליאמס ליאור תהל וקסלר בתאום
71449 יסודות בקרת הפריחה פרופ וייס דוד תהל וקסלר בתאום
71478 יסודות בטוקסיקולוגיה ופרמקולוגיה פרופ' אורן תירוש שלוסברג מאיה ( ביטלה)
רדהי קסנש
נירוז עודתאללה (ביטלה)
15.9.16
בשעה 9:00
חדר ישיבות ליד מזכירות החוג
71501 מבוא לאנטומולוגיה ד"ר רועי כספי בילאל קאדרי
קרואני דיאלה (ביטלה)
חידר חסן
עומרי חמזה
עמית שני
טל הראל
דניס ורדי
הן יונג קים
איבגי רחל
21.9.16
שעה 9:00
מעבדה 11
71510 עקרונות הווירולוגיה פרופ' נור צ'חחנובסקי ד"ר מוניר מוואסי
מתנאל אופיר
גלעד אורן ;
ילנה קוליניאנצ'י
28.9.16 שעה 10:00 במשרד בוולקני
71514 פרקים נבחרים בפיטופתולוגיה פרופ' שאול בורדמן פרופ' עודד ירדן רחל שראל בתאום
71530 אקולוגיה כללית פרופ' משה קול אסיל עבד אל כרים
מרטיננקו מריה
אלעזה בהא
בתאום
71615 תהליכי התהוות הקרקע פרופ מישאל יעל רבינוביץ שמואל בתאום
71616 שיטות לבדיקת קרקעות פרופ' משה שנקר כץ אלון
אלון שפר
בתאום
71620 מצעי גידול וסביבת שורשים פרופ' משה שנקר דורון רובינפלד בתאום
71622 פיזיקה של המים בקרקע ד"ר רן הולצמן דביר הוכמן
אור מלך
אוריה בארי

בתאום
71702 כלכלת משאבי טבע ד"ר עידו קן יהודה סליטר בתאום
71710 מבוא לכלכלה ב' מר עופר ברונר רהאם נפאע
ערין גרייב
ערן להב
27.9.16 שעה 10:00 חדר סמינרים כלכלה
71724 מבוא לסטטיסטיקה ועיבוד נתונים ב' ד"ר דיצה בורנשטיין איתן תמר בתאום
71726 התנהגות צרכנים ד"ר אייל ארט אמיר אפרים
בתאום
71734 תכנון חקלאי ד"ר זיו בר שירה בריק דותן בתאום
71736 מאקרו כלכלה ד"ר אוהד רווה נדב שחר בתאום
71737 תורת היצרן ד"ר עליזה פליישר לוזון שני
נעמי יארם
וייס אילנה
אמיר אפרים
עמוס שדה
גילטשטיין טל
הטמן לידור
שי דולב
יהודה נוח סינגר
רותם פלק
11.11.16 שעה 9:00
חדר יק"א 20
71739 משוואות דפרנציאליות שמושיות ד"ר גוני אורשן איתמר אסרף
חמו יאיר
9.10.16 שעה 10 ח"ס כלכלה
71744 מתמטיקה שימושית ד"ר גוני אורשן כץ אלון
אוריה בארי
בתאום
71745 חדוא ב ' מורחב ד"ר יהודית ריבלין נדב רגב
ערין גרייב
9.10.16 שעה 10:00
ח"ס כלכלה
71752 יסודות המימון ד"ר שמואל כהן יניב ברזילי
שחר נדב
אור לאיסוני
21.9.16
שעה 9:00
ח"ס כלכלה
71771 משפט מנהלי עו"ד איתן גת מנדס בנימין בתאום
71808 מבוא לביולוגיה של בעלי-חיים ד"ר נורית ארגוב-ארגמן הן וונג קים (מבטל)
טל אסרף
דפנה טוביאנה
בתאום
71810 אנדוקרינולוגיה כללית פרופ' רינה מידן ארד הדר
שרון כרסנטי
בתאום
71813 גידול בקר לבשר ד"ר אריה ברוש
ד"ר רחל דבריאלי
יונתן דיין בתאום
71817 מבוא להיסטולוגיה ד"ר יוסי ווין דיאלה קרוואני בתאום
71832 תרופות והשפעתן ד"ר אלון לוי ברויאר נעה (ע"ת ) בתאום
71833 ביוקלימטולוגיה של חיות הבית ד"ר מיכאל קם ערן להב ( נבחן בתאריך15.9 ) בתאום
71836 ביולוגיה ואקולוגיה של דגים ד"ר דני גולני איזבל סימברג (קול) בתאום
71839 עקרונות התזונה של חיות משק פרופ' סמיר מבג'יש
פרופ' זהבה אוני
ד"ר נורית ארגוב
עירא פלך
יעל בן אריה
29.9.16 שעה 10:00
71971 מנגנוני איתות בין חיידקים וסביבתם ד"ר יעל הלמן יסמין רביד בתאום
71972 כימיה של הקרקע פרופ' משה שנקר נעם דולב בתאום
71990 אקונומטריקה ב' ד"ר אייל קמחי צירין מרייה בתאום
73521 שיטות הפרדה בביולוגיה פרופ' אורנה הלוי שנהב חנה בתאום
73534 ביוטכנולוגיה בחקלאות ד"ר יחיעם זלץ
ד"ר רבקה ברג
שלומית שור
גוני היימליך
גיא סרוסי
בתאום
73547 ביוטכנולוגיה וקניין רוחני ד"ר חדווה שיקלר שולמית שור בתאום
כל הזכויות שמורות לפקולטה לחקלאות באוניברסיטה העברית | לאתר הפקולטה לחקלאות | לאתר האוניברסיטה | עדכון אחרון קיץ 2005